انجمن دنیار | Donyar Forum
با سلام
مهمان گرامی ورود شما را به انجمن دنیار خیر مقدم عرض میکنیم
لطفا برای استفاده از مطالب و امکانات انجمن میبایست ثبت نام کنید
با سلام
مهمان گرامی ورود شما را به انجمن دنیار خیر مقدم عرض میکنیم
لطفا برای استفاده از مطالب و امکانات انجمن میبایست ثبت نام کنید
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

www.donyar.ir فروشگاه دنیار خرید آنلاین

الرئيسيةالرئيسية  مكتبة الصورمكتبة الصور  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورودورود  چتروم موزیک باز  
انجمن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است, با عنوان کردن مطالب سیاسی و غیر اخلاقی به شدت با کاربران برخورد خواهد شد

از کاربران عزیز و محترم درخواست داریم با عضویت در سایت و فعالیت بیشتر ما را در بهتر شدن انجمن

یاری نمایند

شخصیت ( کاراکتر ) صدا در خوانندگی

نويسندهپيام
ADMIN
مـــدیـــر کــل انجــمن
مـــدیـــر کــل انجــمن
ADMIN

Shohrat : 7
Tarikhe Ozviat : 2014-03-09
Keshvar : IRAN
Shahr : khouzestan

شخصیت ( کاراکتر ) صدا در خوانندگی  Empty
پستعنوان: شخصیت ( کاراکتر ) صدا در خوانندگی     شخصیت ( کاراکتر ) صدا در خوانندگی  Icon_minitime9/2/2014, 6:14 am

موضوعی که خیلی وقته ذهن منو مشغول کرده "شخصیت یا کاراکتر صدای یک خواننده" هست. مثلا شما به صدای خواننده های مثل (محمد اصفهانی ،محسن چاوشی و مرحوم ناصر عبداللهی )گوش کنید،متوجه میشید هر کدوم شخصیت صدایی خاص خودشونو دارن.البته تا جایی که من متوجه شدم شخصیت صدای هر خواننده بستگی به( وسعت صدا واناتومی هنجره،حلق، بینی، فک و کل سیستم دهان و استاد آواز ،سبک موسیقی که کار می کنه و خواننده ای که خواسته یا نا خواسته شخص از اون تقلید می کنه) داره.دو نکته اینجا مطرح هست ،یک اینکه آیا شخصیت سازی در خوانندگی البته از نوع افراطیش کار درستی هست؟ (برای رسیدن به صدایی خاص) دو اینکه چطور میشه شخص به کاراکتر مخصوص به خودش برسه بدون هر گونه اغراق در خواندن، که نه شبیه فلان خواننده بشه و نه شبیه لحن و صدای استاد( اگر از استاد بهره می بره) البته با توجه به توانایی های فردی.می خواستم نظر شما دوستان رو بدونم.
از دوستان و اساتید عزیز خواهش می کنم اگرروش مستدل یا تجربه شخصی در این زمینه دارن در اختیار دیگران قرار بدن. البته اگه خودم در این زمینه به نکته در خوری رسیدم به اطلاع دوستان می رسونم.

منبع : موزیک مای لاو
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.donyar.ir

شخصیت ( کاراکتر ) صدا در خوانندگی
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
»  نکاتی در مورد خوانندگی پاپ
» آموزش صداسازی و حنجره سازی برای خوانندگی
» Vocal Techniques Singing with Tammy Scheffer دانلود آموزش خوانندگی