انجمن دنیار | Donyar Forum
با سلام
مهمان گرامی ورود شما را به انجمن دنیار خیر مقدم عرض میکنیم
لطفا برای استفاده از مطالب و امکانات انجمن میبایست ثبت نام کنید
با سلام
مهمان گرامی ورود شما را به انجمن دنیار خیر مقدم عرض میکنیم
لطفا برای استفاده از مطالب و امکانات انجمن میبایست ثبت نام کنید
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

www.donyar.ir فروشگاه دنیار خرید آنلاین

الرئيسيةالرئيسية  مكتبة الصورمكتبة الصور  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورودورود  چتروم موزیک باز  
انجمن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است, با عنوان کردن مطالب سیاسی و غیر اخلاقی به شدت با کاربران برخورد خواهد شد

از کاربران عزیز و محترم درخواست داریم با عضویت در سایت و فعالیت بیشتر ما را در بهتر شدن انجمن

یاری نمایند

سوالات کاربران در مورد موسیقی تنظیم و اهنگسازی

2 مشترك
نويسندهپيام
ADMIN
مـــدیـــر کــل انجــمن
مـــدیـــر کــل انجــمن
ADMIN

Shohrat : 7
Tarikhe Ozviat : 2014-03-09
Keshvar : IRAN
Shahr : khouzestan

سوالات کاربران در مورد موسیقی تنظیم و اهنگسازی Empty
پستعنوان: سوالات کاربران در مورد موسیقی تنظیم و اهنگسازی   سوالات کاربران در مورد موسیقی تنظیم و اهنگسازی Icon_minitime7/25/2015, 9:55 am

سلام به همه اقایون و خانوم های اهنگساز یه سوال من کارما تازه شروع کردم میخواستم بدونم که چه جوری از usb به عنوان midi میشه استفاده کرد. چیزخاصی میخواد(( وسیله ای یا هر چیزه دیگه )) یا فقط یه کابل usb میخواد؟
ممنون میشم اگه جوابما بدین

برای شروع کار با میدی قبل از هر اقدامی لازم هست که با اصطلاحات و قواعد اون آشنا بشید . برای کار آهنگسازی و ضبط با کامپیوتر در صورت استفاده از میدی , به یک سخت افزار میدی نیاز دارین که شامل کارت صدا هایی میشه که لاین ورودی و خروجی میدی رو داره , از طرف دیگه ارگ یا سینتی سایزری که ورودی و خروجی میدی رو ساپورت کنه . بعضی از کیبوردها و سینتی سایزرها هم که خروجی usb دارن و با نصب نرم افزار مربوطه سیستم میدی این کیبوردها و سینتی سایزر ها با کامپیوتر فعال میشه و خودشون رو با با کابل مخصوص با کارت صدای مادربورد مچ میکنند اما با تاخیر خیلی زیاد . واسه رفع این مشکل شما دو راه دارید :
۱ : فراهم کردن یک کارت صدای حرفه ای که مخصوص کارهای آهنگسازی و ضبط میشه که هم اکسترنال داره و هم اینترنال . ( توی سایت توضیح داده شده )
۲ : استفاده از کارت صداهای usb که فقط میدی رو به شما میده و بوسیله رابط هایی سیستم میدی شما رو آماده میکنه .

اگه مشخصات کارت صدا و کیبوردت رو بدی بت میگم دقیقاً چکار میتونی بکنی
موفق باشی

از اینترفیس مخصوص تبدیل midi to usb میتونید استفاده کنید.به صورت کابل هست وقیمت اون حدود ۳۰ تا ۴۰ هزار تومنه.اما مسئله ای که با کارت صدای معمولی درست میشه بحث تاخیر هستش که براتون مشکل ساز میشه!!!

سلام من تازه این سایتو پیدا کردم خیلی خیلی مفیده با کیبورد korg pa-50 میخوام اهنگ سازی کنم و ملودی رو به صورت ترک در بیارم اگه به میدی وصلش کنم میشه ؟؟ یعنی میخوام ریتمیو که با کرگ میزنم با برنامه نوندو ضبط کنم بعد روش ساز زنده بزنمو ضبط کنم و اهنگ دلخوامو بزنم این کار عملیه دیگه ؟؟درسته؟

بله شما کابل صدا رو وصل کن به کارتت و رکورد کن.
البته که میشه شما فقط منظورتون مشخص نیست که میخواهین میدی (یعنی نتهای نواخته شده در اجرای ریتم) رابرای اجرا مثلا با وی اس تی ضبط کنین یا اینکه میخواهین صدای پخش شده توسط کیبردتون را در یک ترک برداشت کنین هر دو ممکنه و البته با دو روش
۱- ضبط میدی توسط اتصال خروجی میدی کیبرد به ورودی میدی کارت صوتی، ایجاد یک ترک میدی و ضبط eventهای میدی ممکن است
۲-ضبط صدا که پر واضحه خروجی صوتی کیبرد به ورودی صوتی کارت صدا و ایجاد ترک صوتی و برداشت صدا
اینو به این دلیل گفتم که خیلی از دوستان فکر میکنن میدی با صوتی شباهت داره که اینطور نیست.
پیروز باشید.

محدوده ی صدایی چیست ؟

محدوده صدایی انسان امروزه برای خواندن به چهار بخش صدایی تقسیم میشود. به طوریکه این بخشها به بخشبندی صدای سازها نیز تعمیم داده شده اند.
این چهار گروه به ترتیب از بمترین به یزرترین عبارتند از:

۱- صدای بم مردان یا همان باس
۲- صدای زیر مردان یا تنور
۳- صدای بم زنان یا آلتو
۴- صدای زیر زنان یا سوپرانو

هرکدام از این ۴ بخش ، محدوده خاصی از نتها را در برمیگرد.بطوریکه در مجموع کل نتهای روی دو کلید فا و سل حامل را در بر میگیرند.البته صدای خواننده ها (چه کرال و چه وکال ) معمولا محدود به یک بخش صدایی نمیشود و بسته به توانایی او قسمتی از دو و یا نهایتا ۳ بخش را در بر میگیرد( با استفاده از شیوه هایی مثل سلفت خوانی). معمولا آقایان در خواندن بخش سوپرانو و خانمها در اجرای بخش باس نقشی ندارند.البته اصول سولفژ فرقی ندارد.یعنی برای آموزش سولفژ فرقی ندارد مربی شما دارای چه بخش صدایی باشد.

این چهار بخشی بودن صدا ، در علم هارمونی کاربرد کاملی پیدا میکند بطوریکه شما برای هارمونیزه کردن یک ملودی در حقیقت باید آکورد هایی با چهار نت واقع در ۴ بخش صدایی را بنویسید.حتی اگر آکورد های شما ۳ صدایی باشند شما در موسیقی کلاسیک باید آکوردهای ۴ صدایی بنویسید که نت چهارم در حقیقت اجرای مجدد یکی از آن سه نت است و یا در آکورد هایی با ۵ یا ۶ نت مختلف بعضی از نتها حذف میشوند که انتخاب آن خود مقوله ای گسترده در هارمونی است.در مورد نت نویسی برای سازها هم از این تقسیم بندی برای انتخاب کلید حامل مربوطه استفاده میشود.

در آهنگهای با کلام امروزی دیده میشود که اکثرا خواننده کرال نقش همخوانی را همراه خواننده اصلی ایفا میکند و این در حالیست که در تنظیمات اصولیتر خواننده کرال همانند یک ساز بسیار قوی نتها را با آواهای مخصوص (بسته به نظر تنظیم کننده) اجرا میکند و چنین تنظیمی امکان نوشتن نت را برای کرال و سایر سازها بصورت کنترپوانیک ایجاد میکند که از زیباترین کارهای ممکن در موسیقی است.مثلا کنتر پوانهایی که در موسیقی برای کر و گروه زهی نوشته میشوند از زیباترین شگرد ها در موسیقی است.

البته در این مقوله بحث های بسیاری وجود دارد که دوستان میتوانند آنرا در کتاب های سولفژ ، تئوری موسیقی و یا هارمونی یافت مثلا اینکه در گذشته این محدوده ها به قسمتهای بیشتری تقسیم میشده که محدوده صدایی باریتون از جمله آنها بوده و….

سلام اساتید بزرگوار
نمیدونم تا حالا با ساز Jrbass در Fl Studio کار کردین یا نه
این ساز یه حسن خوب داره از نظر من اونم متصل بودن نت ها به هم در لحظه نواختن هست
وقتی شما یه پرده را مینوازید و میخوایید پرده بعدی را بنوازید این ساز جوری عمل میکنه که انگار شما به وسیله Pitch یک پرده را بالا بردید
نمیدونم منظورمو متوجه شدین یا نه
اگه متوجه شدین من میخوام کمکم کنید که چطور میتونم هر سازی را مثل ویولین و Saw و دیگر ساز های کششی رو مثه این Jrbass تنظیم کنم که با نواختن هر نت به نت بعدی وصل شه
امیدوارم منظورمو درست عرض کرده باشم
ممنون مرسی

سلام
به این عمل اسلاید (Slide) گفته میشه و خود FL واسه اکثر VSTهای موجود در پکیجش این امکان رو فراهم کرده
در پنجره پیانو رول شما نت اول را مینویسید و همین نت را به اندازه نت بعد از آن هم امتداد میدهید حالا برای نوشتن نت بعد که میخواهید با اسلاید به آن برسید از دکمه مثلث شکلی که در سمت چپ و بالای صفحه پیانو رول قرار دارد (در کنار مستطیل رنگی که رنگ کانال را مشخص میکند) استفاده میکنیم
وقتی این دکمه را بزنید حالت اسلاید برای نتهای شما فعال میشود
شما نتی را که میخواهید اجرا شود را رسم میکنید با این تفاوت که طول این نت زمانی است که طول میکشد انتقال نت کامل شود

توضیح این مسئله کمی مشکل بود به همین دلیل فایل FL مربوطه را آپلود کردم
موفق باشید
خدانگهدار

Virtual Guitarist مشکل نصب

سوال داشتم در مورد نصب و استفاده از Virtual Guitarist.
راستش من یک بار موقع نصب کنسل کردم.
وقتی دوباره نصب کردم در قسمت Preset به جای بانکها مینویسه: Please reinstall!
حتی با عوض کردن ویندوز هم درست نشد.
از روی سی دی های دوستان هم نصب میکنم همینطور میشه!
تنها نرم افزاریه که پیچونده منو.
ممنون میشم دوستانی که اطلاعات دارن راهنماییم کنن.

منم به این مورد بر خوردم. شما باید برنامه رو کامل ریمو کرده و دوباره نصب کنید.
بهتره که هر دو تا آدرس یعنی اون ادرسی که پلاگین نصب میشه و اون آدرسی که فایلهای صوتی اون در اونجا کپی میشه یکجا باشه.
بهترین کار اینکه که با برنامه هایی که مخصوص ریمو کردن هستن اونو رو به صورت کامل که هیچ نشونی ازش نمونه ریمو کنید و دوباره نصب کنید.
من همیشه این مشکل رو اینجوری حل میکنم.

مرسی امید جان ولی من حتی بعد از عوض کردن ویندوز و فرمت کلی هاردم هم همین مشکلو دارم.
Virtual Bassist و VG Electric Edition این مشکل رو ندارن.
نمیدونم این چرا اینطوریه——-
خیلی عجیبه !!! شما طبق همون آدرس پیشفرضی که خودش بهتون میده پیش برید . در ضمن قبل از نصب فایلی داره به نام کرک که وقتی اون رو باز میکنید یه دریچه بیشتر نیست , اون رو نبندید و فایل Setup رو اجرا کنید و خلاص …
تو هر ۳ تا سی دی گشتم فایل کرک پیدا نکردم، رو سیستم دیگه نصب میشه ها ولی به سیستم من آلرژی داره فکر کنم   به هر حال دستتون درد نکنه. از اول میشینم ور میرم هی نصب میکنم تا درست بشه
سلام دادا
منم همین مشکل رو چند روز قبل داشتم ولی انقدر پاک کرد مو از راه های مختلف نصب کردم که درست شد شمام یه باز کامل نصب کن بعد بانکهای سه تا سی دی تو به صورت دستی هم جایی که بانکشو آدرس دادش بریز شاید مشکلت حل شد البته بنده عددی در این مسائل نیستم ولی این فقط یه نظر بود چون خودمم مشکل شما رو داشتم نظرمو گفتم.

بعد از کلی تلاش بالاخره درست شد اما به یه صورت متفاوت. مشکل اینجا بود که بعد نصب فایل Dll رو تو فولدر VST Plugin کپی می کردم و سکوئنسر هم از همون فولدر Vst plugin که تموم Dll های من اونجا بود میشناخت. مشکل این بود که Dll ها جایی که کلاً از اول نصب شدن و بانکهای صدا هم همونجاست بالا میان و اگه هر جای دیگه غیر از فولدر خودش باشه و از اونجا شناخته بشه پیغام Please reinstall میده!!! به هر حال دست همگی درد نکنه!
سلام دوستان من این برنامه رو تو fl studio آوردم اما نمیدونم دیگه باید چیکار کنم یه اموزش ابتدایی بزارید خیلی دوست دارم آکورد اجرا کردنش رو ببینم
سلام خدمت تمامی اساتید و دوستان عزیزم، متاسفانه بعد از یه مدت طولانیه که اومدم به سایت سر زدم !
مثل سابق نمیتونم بیام قدر اون موقع ها رو ندانستیم!! ای روزگار
همین مشکل رو بقیه هم داشتن!!!
اما من هر کاری میکنم درست نمیشه!
برای نصب Virtual Acoustic Guitar به مشکل برخوردم
اول کرکش رو اجرا میکنم تا بشه برنامه ی Setup رو اجرا کرد بعدش آدرس بعدش آدرس دوم برای نصب دومی که میخواد بانک ها رو خودش کپی کنه یه ارور میده Could not C3 …… یه همیچین اروری !!
بعد من خودم فایل ها رو کپی میکنم توی فایل نصب شده وقتی برنامه رو اجرا میکنم میاد اما خالیه!!
یعنی Dll اجرا میشه اما بانک هاش نمیان خیلی به این برنامه احتیاج دارم اما نمیشه

البته ناگفته نماند تمام این راه حل هایی هم که نوشته بودین اجرا کردم نشد!! تنها Virtual Acoustic Guitar
اینطوره Virtual Acoustic Bassit و Virtual Guitar electric اینطوری نیستن و بعد از کپی بانک هاشون اجرا شدن!!!

اول بانک رو انتخاب میکنید بعد به همون صورتی که آکورد میگیرید باید تو پیانو رول نت بنویسید
برای مثال اگه بخواید آکور Am بگیرید باید ۳ نت لا و دو و می رو تو پیانو رول بنویسید

لودنس بالا نشانه ی میکس خوب نیست

مجموعه سازهای ترکی کسی داره؟

? turkish Instrument

مجموعه سازهای ترکی کسی داره؟

من مجموعه سازهای ترکی گیگا رو دارم ولی هنوز استفاده نکردم چطور مگه؟

در نرکیش اینسترومنت ۲ و یا اتنو ورد ۳ سازهای ترکی رو میتونید پیدا کنید.
‌totkish instrument2
ethno world 3—–

یه سوال:
ethno world 3 complete با ethno world 4 professional چه فرقی میکنه؟
تنوع صدایی بیشتر کیفیت بهتر و البته مجموع های کامل تری رو میتونید در ورژن ۴ ببینید.-

به دنبال وی اس تی میگردم کمک کنید

سلام دوستان و مدیران و کاربران عزیز و حرفه ای وبسایت دوستان من به دنبال وی اس تی هستم که این صدا رو داشته باشه (اپلود کردم لینکش پایین نوشته ها هست ) اگر میدونید بگید اسم وی اس تی و لینک دانلود را قرار بدید

اینم لینک دانلود با حجم ۱۱۲ Kb

سلام
دوست عزیز شمل باید دنبال تنظیمات یه VSTi بگردی
به نظر من VSTiهای Poizone و Octopus رو میشه راحت این صدا رو ازشون در اورد
کسی اگه میتونه واسه تنظیم VSTi کمک کنه لطفا راهنماییشون کنه

سلام.دوست عزیز شما با استفاده از سینتی سایزرهای ۳x osc یا Wasp در اف ال میتونید اصوات از خانوداه نویزها را به راحتی بسازید.البته در سینت Poizone هم پریستی با نام LED BassSaw MC وجود داره که این صدا رو شامل میشه.

دوست عزیز توی نویز سینتای اکثر اینسترامنتزهای مجازی چنین صدایی هست و یا میشه هم چین حالتهایی رو صداسازی کرد !
ضمناً نکته ی دیگه اینه که شما با اعمال افکت بر روی خیلی از صداها میتونید چنین صدایی داشته باشید و فراموش نکنید با عمل میکسینگ میشه خیلی صداها رو تغییر داد و چیزای نویی ساخت.
با تشکر

سوال در مورد نرم افزار های آهنگ سازی

سلام دوستان،در حال حاضر بهترین یا شاید قوی ترین نرم افزار آهنگ سازی چیه؟گه میشه راهنمایی کنید.
باز هم ممنون

بستگی داره به نوع کاربری و البته راحتی شما در استفاده از اون.
مثلا :
اف ال.
کیوبیس.
نئوندو
سونار.
پروتولز
لیکوئید.
magix
ریزن..
و
…………

با سلام خدمت تمام دوستان
می خواستم بدونم چطور میشه در نرم افزار سونار۷ همزمان با ضبط وکال افکت رو روی صدای خواننده گذاشت به طوری که خواننده صدای خودش رو از هدفون با افکت بشنوه .
از دوستان ممنون میشم اگه کسی کمک کنه
نمیدونم والا

نحوه نصبusb ultra focus

سلام بر دوستان هنرمند عزیز

نحوه نصب usb ultra focus رو می خواستم بدونم؟.
کسی میدونه لطف کنه راهنمایی؟
کنه مرسی

چون من فایل دیتا موجود در ۲تا دی وی دی رو نصب کردم..فقط مشکل با ۲تا موجود هستش.که هر جوری هر دو یکی از ۲تا رو میریزم .این وی اس تی Presets ها رو نمیشناسه و ارور میده؟؟؟

سوال در مورد نحوه اجرای Bass

دوستان سلام

من می خواستم ازتون راهنمایی بخوام و بپرسم که شما به صورت روتین از چه روشی برای اجرای بیس در کارهاتون استفاده می کنید. یه سری از وی اس تی ها مثل ویرچوال بیسیس به صورت اتوماتیک شما آکورد رو می گیرین و براتون اجرا می کنه و بعضی ها هم باید خود نوازنده به تناوب اجرا بکنه. با توجه به این مورد اول به چند تا وی اس تی محدوده و کارهایی رو که خودم زدم اصلا بیسش به دلم نمیشه و راضی نیستم امکان داره از تکنیک هایی که در کارهاتون استفاده می کنید منو راهنمایی کنید؟
ممنونم

سلام،
دوست عزیز شما بسته به کار و نوع صدای ووکال (در صورت وجود) باید باس رو ببندی و اگه هم از وی اس تی های داخلی اف ال استفاده نشه بهتره بجز Sytrus!
من خودم به شخصه تمامی باسها رو از سیتروس میگیرم و ادیت میکنم توسط خود ستینگ های خود پلاگین…
«دوستان هم اگه وی اس تی دارن بزارن ما هم بهره ببریم»

من خودم به شخصه تمامی باسها رو از سیتروس میگیرم و ادیت میکنم

ممنون از جوابتون. من بیشتر منظورم نحوه نواختن هستش. شما نحوه اجراتون به چه صورت هستش یعنی با کیبوردتون یا اینکه در پیانو رول می چینید یا روش دیگه وجود داره؟

دوست ِ من ساختن bass در موزیک دقیقا مثل نقاشی کردن می مونه
دنبال کلیشه ی خاص نباشید چون باعث میشه خلاقیت خودتون رو به کار نگیرید
bassline خلاقانه می تونه فضای یک موزیک رو کل دگرگون کنه
چه با کیبورد چه در پیانو رول در آخر هدف اینه که نت رو بنوازیم واقعا اهمیتی نداره که با کیبورد باشه یا به صورت دستی در پیانو رول بنویسیم
کیبورد صرفا وارد کردن نت ها و انتقال احساس رو ساده تر می کنه

به فضایی که قصد دارید در موزیک بسازید فکر کنید و به وسیله bass اون رو پرورش بدید
تکنیک های مختلفی در نحوه نواختن bass وجود داره که میشه به اون وسیله سبک ها رو از هم تشخص داد
توصیه من اینه “قانون سبک رو رعایت کنید اما چهارچوب رو خودتون بسازید”

ممنونم عزیز…

توصیه من اینه “قانون سبک رو رعایت کنید اما چهارچوب رو خودتون بسازید”

بسیار راهگشاست ولی نکته ای هست که تکنیک ها رو چطورباید شناخت؟ گوش دادن به سبک های دیگه؟ و دیگه اینکه برای هر میزان جداگانه اجرا داشت؟ منظورم اینه نمیشه بیس لاینی رو دیزاین کردو با توجه به آکورد ها اونو چیدمان کرد؟

شما نحوه اجراتون به چه صورت هستش یعنی با کیبوردتون یا اینکه در پیانو رول می چینید یا روش دیگه وجود داره

من خودم به شخصه اول به ریتم نگاه میکنم و اولین ترتیبی که به موزیک بیاد رو میزنم و اکثرا در پیانو روله!
حالا روشهای دیگه رو از دوستان بپرسید…

دقیقا همینطور داشتن گوش ِ خوب کمک بسیار زیادی در این زمینه می کنه

نمیشه بیس لاینی رو دیزاین کردو با توجه به آکورد ها اونو چیدمان کرد؟

این بر می گرده به سلیقه آهنگساز و موضوعی که می خواد بهش بپردازه ( در کل هیچ محدودیتی از این نظر نیست ) مهم اینه به چیزی که در ذهن داریم نزدیک بشیم
من شخصا وقتی بخوام شروع به ساخت آهنگ کنم نمیام bassline رو بسازم و طبق اون موزیک رو پیش ببرم
چون ممکنه بخوام هر لحظه تغییری رو به گوش شنونده منتقل کنم
اول حرفی رو که قرار در موزیک بزنم رو مرور می کنم و فضایی رو برای اون در ذهنم می سازم

برای مثال پیشنهاد می کنم آهنگ Donation رو که از ساخته های دوست و استاد عزیزم Psychopat هست رو گوش کنید
bassline ایی در این آهنگ می شنوید که از لایه های مختلفی تشکیل شده و در لحظه بسته به فضای موزیک ذهن شنونده رو هدایت می کنه

شنیدم تو نوشتن خط بیس میشه از گام کروماتیک هم استفاده کرد . کسی اطلاعی داره؟

سلام دوست خوب،
یک جواب مختصر و کوتاه عرض کنم که بله میشه. خیلی کار شاید قشنگ نشه، ولی از نظر تکنیکی اشکالی درش نیست. مخصوصا زمانی که فاصله معکوس پنجم رو bend میکنن و معمولا از گیتار بیس fretless استفاده میکنن برای این منظور.
گامهای کروماتیک رو میتونیم برای بیس استفاده کنیم، مشروط به اینکه حواشی اون رو در نظر بگیریم. مثلا اینکه وقتی داریم برای بیس خط مینویسیم، سولو نباشه! این خیلی مهمه که جایگاه بیس رو تشخیص بدیم. در ساختن قطعه بیس باید به درام خیلی اهمیت داد؛ چه بسا فقط درام و بیس خودش یک semi-harmony کامل برای وکال هستش. بیس میتونه به تنهایی سولو نواخته بشه، ولی نه وقتی که داریم کروماتیک مینویسیم براش؛ مگر اینکه bend باشه که شرایط خودشو داره و توضیح دادم براتون. یک قطعه بیس زمانی میتونه خوب خودش رو نشون بده که به فضاپردازی گرفته بشه.

امیدوارم که کمکی بوده باشه.
موفق باشید.

همونطور که شهاب عزیز فرمودن باس و درامز بار اصلی رو در موسیقی به گردن میگیرن…
یکی از شناسه های سبکها در کنار ریتم درامز میتونه اجرای باس باشه.
مثلا در باس شما کوردهای مینور نمیبینید! چون بیشتر نتهای پایه و تونیک رو اجرا میکنن مگه اینکه بخوان اون نت و کورد مینور رو بیشتر نشون بدن. مثلا در لامینور و لاماژور باسیست میتونه همون تونیک لا رو بگیره و مشکلی هم نیست. مگه اینکه بخواد اون مینور بودن رو بیشتر نشون بده که روند مینور بودن کار رو بیشتر نشون بده.
در مورد کروماتیک که شما فرمودین هم همین موضوع صادقه. میشه اجرا کرد به شرطی که در جا و محل مناسبی باشه و معمولا این گونه فواصل رو در فیل ها بیشتر اجرا میکنن.

ایا ۱۴ سال برای یادگیری کیبورد کم است؟

سلام من ۱۴ ساله هستم به کیبورد علاقه خاصی دارم ولی همه میگویند سنم برای یادگیری کیبوردکم است و کیبورد به درد من نمی خورد
نظر شما در این مورد چیست؟

دوست عزیز سلام
نخیر اصلا اینطور نیست سن شما کاملا مناسب یادگیری هست و حتی ۵-۶ سال قبل هم شما میتونستید شروع کنید خود من ۷ سالگی یادگیزی پیانو رو شروع کردم الان موقع مناسبی ولی ممکنه چند سال دیگه دیر شه!!!—

دوست عزیز من ۶ سالگی شروع کردم، اصلاً زود نیست! مواظب باش دیر نشه…
سلام چه کسی به شما گفته سن شما کمه واسه یاد گرفتن ؟نه تنها زود نیست بلکه دیر هم هست البته قصد ندارم نا امیدت کنم همین سنم اگه شروع کنی خیلی خوبهاگر به موسیقی علاقه داری هرچه زودتر شروع کن تا وقتی مثلا ۲۰ سالت شد به یه جایی رسیده باشی البته اگر به طور مستمر کارکنی.
سلام برادر احســـــــان،
هر سنی با تلاش و پشتکار مناسبه!
اگه به بقیه است که همه ما باید جمع کنیم بریم (آماتوری مثل من)،سعی کن
اثبات کن استعدادتو و فقط به فکر یادگیری باش و به هیچی فکر نکن،موفق باشی…

کمک (فوری)

سلام به دوستان
اگه سوالم تکراریه شرمنده
چون نمیدونستم اسلا باید چی سرچ کنم
نمیدونم چیم باد بپرسم فقط اینکه این صدایی که براتون گذاشتم
VST – VSTi – Pugin – Sample کدوم یکی از ایناس و اسمش چیه؟؟
ممنون میشم کمک کنید

خدمتتون عرض کنم من با FL کار میکنم

منبع : سایت نگاره

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.donyar.ir
doremifasollasi

Shohrat : 0
Tarikhe Ozviat : 2015-08-24

سوالات کاربران در مورد موسیقی تنظیم و اهنگسازی Empty
پستعنوان: رد: سوالات کاربران در مورد موسیقی تنظیم و اهنگسازی   سوالات کاربران در مورد موسیقی تنظیم و اهنگسازی Icon_minitime8/24/2015, 11:22 am

مرسی مطالب مفید بود
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سوالات کاربران در مورد موسیقی تنظیم و اهنگسازی
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» سوالات تست هوش جدید شهریور۸۹
» پرسش های کاربران در رابطه با سخت افزار استودیو
» آهنگسازی چیست؟ تنظیم کننده کیست؟
» آموزش تنظیم همراهی برای ملودی
»  نکاتی در مورد خوانندگی پاپ