انجمن دنیار | Donyar Forum
با سلام
مهمان گرامی ورود شما را به انجمن دنیار خیر مقدم عرض میکنیم
لطفا برای استفاده از مطالب و امکانات انجمن میبایست ثبت نام کنید
با سلام
مهمان گرامی ورود شما را به انجمن دنیار خیر مقدم عرض میکنیم
لطفا برای استفاده از مطالب و امکانات انجمن میبایست ثبت نام کنید
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

www.donyar.ir فروشگاه دنیار خرید آنلاین

الرئيسيةالرئيسية  مكتبة الصورمكتبة الصور  جستجوجستجو  أحدث الصورأحدث الصور  ثبت نامثبت نام  ورودورود  چتروم موزیک باز  
انجمن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است, با عنوان کردن مطالب سیاسی و غیر اخلاقی به شدت با کاربران برخورد خواهد شد

از کاربران عزیز و محترم درخواست داریم با عضویت در سایت و فعالیت بیشتر ما را در بهتر شدن انجمن

یاری نمایند

آموزش ساخت استودیو خانگی با کمترین قیمت

نويسندهپيام
ADMIN
مـــدیـــر کــل انجــمن
مـــدیـــر کــل انجــمن
ADMIN

Shohrat : 7
Tarikhe Ozviat : 2014-03-09
Keshvar : IRAN
Shahr : khouzestan

آموزش ساخت استودیو خانگی با کمترین قیمت Empty
پستعنوان: آموزش ساخت استودیو خانگی با کمترین قیمت   آموزش ساخت استودیو خانگی با کمترین قیمت Icon_minitime8/2/2015, 4:42 am

فراهم کردن یک استودیوی خانگی. لوازم مورد نیاز برای یک ضبط خانگی بدون ایراد و با کیفیت با کمترین هزینه شامل موارد زیر میشود:  

۱. کامپیوتر(تحت سیستم عامل رایج/ویندوز سون یا اکس پی- مک  یا همان سیستم عامل و مجموعه پرداشگر ارائه شده شرکت اپل)

۲. کارت صدای مختص به ضبط صدا با پروسسور ۲۴ بیت و سمپل ریت ۴۸۰۰۰ کیلو هرتز یا بالاتر. در پست های آینده در مورد برند های کارت صدا و نوع آنها خواهم نوشت

۳.میکرفن کاندنسر (استودیویی) با فانتوم پاور که معمولا اکثر این نوع میکرفن ها فانتوم هستند

۴. میکسر- داشتن یک میکسر اگرچه الزامی نیست (بسته به نو کارت صدا) اما کم واجب نیست.

۵.تسلط به یکی از نرم افزار های رایج ضبط میکس ومسترینگ رایج ترین و پشنهاد من کیوبیس است

۶. داشتن یک جفت مونیتور صدای خوب

باقی کار به شما بستگی دارد چقدر با موسیقی آشنا باشید چقدر گوش حساس داشته باشید و شنونده بوده باشید یک شنونده کاملا حرفه ای جدا از این مسئله که این مبحث یک مبحث مهندسی ست ( مهندسی صدا) اما با آزمون خطا بهترین کیفیت خروجی را هم می شود در سطح امکانات ارائه کرد لوازم گفته شده بسته به نوع انتخاب شما از کمترین حد در حدود ۸۰۰۰۰۰ تومان( به استثاء کامپیوتر) یا کمتر  و تا بیشترین حد توان خرید شما قابل دسترسی است.

پشنهاد های من که بهترین کیفیت را در حد قیمتشان ارائه می دهند که خودم از همین امکانات استفاده می کنم

ویندوز اکس پی که معمولا در کامپیوتر ها رایج است اکثر حرفه ای ها از اکس پی با وجود سون و ویستا استفاده می کنند

میکرفن بهرینگر بی وان Behringer B1 با قیمتی حدود ۱۷۰۰۰۰ تومان

میکسر ۱۲۰۲ بهرینگر با قیمتی در حدود ۱۴۰۰۰۰ تومان

کارت صدای اکسترنال فوکس رایت ۲۴ بیت که این کمپانی بهتریت پری آمپ های دنیا را تولید می کند با قیمتی در حدود ۲۶۵۰۰۰ تومان این کارت کیفیت بسیار بالایی را در رکورد و میکس در اختیار شما قرار میدهد همچنین فانتوم پاور ۴۸ ولت نیز دارد

مونیتور های بهرینگر با قیمتی در حدود ۱۸۰۰۰۰ تومان

و نرم افزار خوب و دوست داشتنی کیوبیس

دوستان به یقین با همین ابزار هایی که خدمتتان معرفی کردم با حساسیت و خلاقیت خودتان بهترین کیفیت را خواهید داشت. موفق باشید اگر سوالی دارید در بخش نظرات مطرح کنید و در همان بخش جواب را دریافت کنید

منبع : موزیک رپ
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.donyar.ir

آموزش ساخت استودیو خانگی با کمترین قیمت
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» فیلم آموزش ساخت استودیو خانگی
» ساخت استودیو خانگی ارزان
» استودیو خانگی
»  تعرفه‌های جدید گاز در سال 93 تعیین شد/افزایش 20 درصدی قیمت مصارف خانگی از اول فروردین
» Studio One Pro 2.6.2 دانلود نرم افزار ساخت موزیک استودیو وان ورژن